...

Kontakt:

+48 509 730 479

/

Gala jedyna w swoim rodzaju

Zapraszamy do zapisów na naszą Wielką Galę tutaj: zapisy

Rok 2018, restauracja Impresja w Zabrzu. Spotkamy się po raz pierwszy, aby w swoim gronie celebrować zwycięstwa, udziały, współprace.
Bycie drużyną w Socios Silesia oznacza także tworzenie społeczności. A społeczność to takie zjawisko, które buduje siebie we wspólnym działaniu i pracy, ale także w czasie prywatnym, poza torami ozdobionymi konstrukcjami z przeszkodami.
Dlatego właśnie pojawił się pomysł zorganizowania święta, podczas którego nie zobaczycie nas w sportowych outfitach. Dla fanów OCR może wydawać się dość niepojęte, że nasi zawodnicy prezentują się w marynarkach, a zawodniczki - w sukienkach i szpilkach (jeśli oczywiście mają na to ochotę). Wielka Gala OCR Silesia ma dla nas dokładnie takie same znaczenie, jak najważniejsze zawody - jesteśmy drużyną i jesteśmy razem. Tyle, że nie „na sportowo”.

Wielkie święto OCR

Wielka Gala OCR Silesia to przede wszystkim okazja do nagrodzenia najwybitniejszych - czyli najszybszych - zawodników startujących na zawodach OCR w barwach Socios Silesia. Każdego roku przygotowujemy dla Nich okazjonalne statuetki i dyplomy, ponieważ oprócz swoich osobistych sukcesów sportowych, swoimi niesamowitymi wynikami grają również do wspólnej „bramki” drużyny Socios Silesia, wzmacniając jej markę na zawodach krajowych i międzynarodowych.
Podczas Gali dziękujemy również naszym fantastycznym Sponsorom i Partnerom, którzy regularnie wspierają nasze działania. Oficjalne podziękowania kierujemy do:
APA
RESHAPE
JEST GROUP
SKARPA BYTOM
ZARZECKI TRANSPORT
ZRB GRZEGORZ WYSOKIŃSKI
WARSZTAT KOSZULKOWY
KOFEINA PUBLIC RELATIONS
ZOBACZWYNIKI.PL
WAMAG
ERIGO
GHGRIP
ABART

Resonica, Fizjosport i PRacownia badań czynnościowych Człowieka

Nasz mały Sylwester

Wielka Gala OCR Silesia jest czasem podsumowania roku pod względem organizacyjnym (trochę, jakbyśmy świętowali wcześniejszego Sylwestra). W tym sezonie mamy powody do konkretnych podsumowań i szerokie pole obserwacji działań. Ten rok był absolutnie wyjątkowy i bogaty w doświadczenia przede wszystkim dzięki aktywnej działalności Ośrodka Szkolenia OCR - Gliwice. Ekipy montujące przeszkody na licznych eventach to wspaniali ludzie naszego Ośrodka. Sporo doskonałej pracy zrobili nasi ośrodkowi Trenerzy i Trenerki - wybitni zawodnicy Socios Silesia, do których w tym sezonie zawitało sporo nowych adeptów biegów z przeszkodami.

  • Statystyki roku 2023 w skrócie
  • 35 zorganizowanych eventów.
  • Blisko 50 przeszkód możliwych do transportu na dowolny event.
  • Śląska Liga: 265 osób biorących udział w lidze i 575 osobo-startów.
  • Ponad 30 dzieci trenujących w Ośrodku Szkolenia OCR w Gliwicach.
  • 12 grup treningowych w Ośrodku Szkolenia OCR w Gliwicach.

Ale co dzieje się w Vegas…

Wielkie Gale poza oficjalnymi częściami mają także swoje after party… czyli część nieoficjalną. Szczegóły zostawimy jednak dla siebie, dość wspomnieć, że bawimy się niemalże do białego rana… a oprócz doskonałych lotów na przeszkodach, we krwi mamy także Johna Travoltę!

Zapraszamy do zapisów na naszą Wielką Galę tutaj: zapisy
W tym roku bawimy się w Hotelu Przy Skarpie w Bytomiu: Wojciecha Kilara 29a, 41-902 Bytom
Do zobaczenia!

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.