...

Kontakt:

+48 509 730 479

/

PARTNERZY I SPONSORZY 2024 

SOCIOS SILESIA - drużyna OCR powstała w roku 2015. 

Z roku na rok rozwijamy się nie tylko sportowo, ale również i organizacyjnie dzięki naszym partnerom i sponsorom. 

W roku 2024 będą nas wspierać firmy, które są z nami już od dobrych kilku lat, firmy ze Śląska - liderzy swoich branż, jak i nowi Partnerzy tacy jak: Flytronic, Biuro rachunkowe MANAT, Kancelarcia adwokacka Dawid Bilski. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i skorzystania ze zniżek przygotowanych dla zawodników drużyny SOCIOS SILESIA: 

APA GROUP Z GLIWIC  

Lider na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Ponad 20 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. 

Flytronic S.A. - FLYTRONIC S.A.  

Wiodący polski ośrodek projektujący i produkujący specjalistyczne bezzałogowe systemy powietrzne. Prowadzone w firmie badania przemysłowe i prace rozwojowe w zakresie elektroniki, informatyki oraz mechaniki lotniczej charakteryzują się innowacyjnością na skalę światową. 

JEST Group - flagi, maszty i gadżety tekstylne 

JEST Group to marki, których przesłaniem jest utrzymanie w czystości obiektów i ich otoczenia oraz elementów reklamowych znajdujących się w firmowej przestrzeni. Ponad 20-letnie doświadczenie i ponad 2500 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych w Polsce i w Niemczech. 

Skarpa Bytom – Rozbark 

Największe centrum wspinaczkowo – rekreacyjne w Polsce powstałe w postindustrialnych przestrzeniach po byłej KWK Rozbark. 

Usługi Transportowe Krzysztof Zarzecki 

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku przewozów standardowych pod plandeką i na platformach oraz ponadgabarytowych, nienormatywnych i ciężkich zarówno w kraju, jak i za granicą. 

ZRB Wysokiński 

Dynamicznie rozwijająca się firma w wieloletnią tradycją, działającą od 1997 r. 
Od osiemnastu lat wykonuje usługi ogólnobudowlane. 

Warsztat Koszulkowy & NogaBoly 

Drużynowy kod rabatowy na produkty dedykowane dla drużyny: 2RKFAC45 

Ubieramy drużyny i wydarzenia. Naszą specjalnością jest druk i szycie: koszulki do biegania oraz ubrania na wypad w góry. Sprawdzone, oddychające materiały, mocne nici, wprawne ręce doświadczonych krawcowych.” 

ReShape Fitness 

“Naszą misją jest sprawić, aby każdy przerzucony kilogram, każdy przebiegnięty kilometr i każdy zrobiony przysiad miał znaczenie. Pomożemy Ci w Twojej drodze na szczyt.” 

Kofeina Public Relations 

W agencji marketingowej KOFEINA Public Relations zajmujemy się kreowaniem wizerunku. Doradzamy i planujemy strategie z obszarów Public Relations, reklamy oraz marketingu.” 

Biuro rachunkowe Manat 

“Pomożemy, wesprzemy wiedzą, długoletnim doświadczeniem, potwierdzonym Certyfikatem Ministra Finansów nr 59841/2013.“ 

GHgrip 

Konstrukcje stacjonarne, mobilne, chwyty oraz zabudowy OCR zarówno w mieszkaniach, domach jak i klubach. 

PTH WAMAG 

Skład budowlany: farby, akcesoria remontowe, kostka brukowa, płyty, kleje, zaprawy. 

Kancelaria Dawid Bilski 

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z wielu dziedzin prawa. Adwokat Dawid Bilski jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie  oraz  Uniwersytetu  Kardynała  Stefana  Wyszyńskiego w Warszawie. 

Erigo 

“Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie i wynajmie rusztowań oraz szalunków dla klientów biznesowych i prywatnych.” 

Opieka medyczna: 

Pracownia diagnostyczna Resonica - rezonans magnetyczny 

Drużynowy kod rabatowy: -20% (kontakt z Piotr Jastrzębski) 

“Łączymy najnowocześniejszy i unikatowy na skalę kraju sprzęt z zespołem doświadczonych i certyfikowanych profesjonalistów w zakresie diagnostyki obrazowej, którzy wywodzą się z najlepszych ośrodków medycznych w Polsce.” 

Lokalizacja: Ruda Śląska, Chorzów, Będzin, Tarnowskie Góry, Siemianowice, Świętochłowice, Mikołów, Gliwice, Piekary Śląskie, Pyskowice, Miasteczko Śląskie, Lubliniec 

Fizjosport 

Drużynowy kod rabatowy: -20% (kontakt z Piotr Jastrzębski) 

Jest miejscem, w którym najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie. Podczas pierwszej wizyty staramy się możliwie najlepiej zdiagnozować pacjenta i znaleźć optymalne dla niego rozwiązanie terapeutyczne. Każda osoba to dla nas indywidualny i odrębny przypadek. Dodatkowo zapewniamy profesjonalną opiekę osobom aktywnym fizycznie i zawodowym sportowcom, zarówno w ramach rehabilitacji, jak również przygotowania motorycznego. 

Lokalizacja: Gliwice 

Pracownia Badań Czynnościowych Człowieka AWF Katowice  

Proponuje Państwu możliwość wykonania kompleksowej oceny wydolności fizycznej. Pracownia wyposażona jest w sprzęt najwyższej, światowej jakości, co potwierdzają liczne badania naukowe, realizowane w naszej Pracowni. Prawdopodobnie, jako jedna z niewielu Pracowni tego typu w naszym kraju, mamy możliwość równoczesnego wykonywania dwóch badań ergospirometrycznych, z pełną porównywalnością wyników. 

Salveo 

Wierzymy, że wiedza i najnowsze technologie mogą się przyczynić do poprawy stanu organizmu i zwiększenia 
jego wydolności. A dzięki przyspieszeniu procesów regeneracyjnych, zwiększamy szanse na sukces. 

Lokalizacje: Ruda Śląska, Siemianowice, Katowice 

Doceniamy Państwa wsparcie i jesteśmy dumni, że możemy liczyć na tak wartościowych i zaangażowanych Partnerów. 

Bądź z nami na każdym etapie naszej drogi! 

Reklama znajduje się na salce treningowej Ośrodka Szkolenia OCR Gliwice
Reklama znajduje się na torze zewnętrznym Ośrodka Szkolenia OCR Gliwice
Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.