...

Kontakt:

+48 509 730 479

/

Podsumowanie Mistrzostw Europy OCR w Folgarii, Alpe Cimbra, Włochy

Mistrzostwa Europy OCR w Folgarii przyniosły wiele emocji, wyzwań i niezapomnianych momentów. 

Drużynę Socios Silesia reprezentowali: Piotrek Król i Krzysztof Budzisz.

"Starty na dystansach Short 3 km oraz Standard 15 km w kategorii wiekowej 45-49 lat były pełne napięcia i rywalizacji. W obu przypadkach zakończyłem zmagania, zajmując 14. miejsce na dystansie 3 km i 8. miejsce na dystansie 15 km. Niestety, błędy na przeszkodach i nerwy spowodowały dwie rundy karne, co uniemożliwiło zdobycie medalu. Poziom zawodników był niezwykle wysoki, co oznaczało, że najmniejszy błąd kosztował utratę szans na miejsce na podium. To jednak jest piękno tego sportu – aż do samej mety nie można być pewnym ostatecznego wyniku." - Krzysztof Budzisz.

Z kolei Piotrek Król kończy zmagania w kategorii wiekowej na 16 miejscu.

Jednak nie tylko indywidualne starty naszych przyniosły powody do dumy. 

Drużyna w składzie Sebastian Kasprzyk, Mateusz Boryczka i Piotrek Król osiągnęła coś niesamowitego – "zdobyliśmy drużynowy brązowy medal na Mistrzostwach Europy. Nasz koncertowy występ na ciężkiej górskiej trasie przyniósł nam trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej mężczyzn. Wszystko tego dnia zagrało perfekcyjnie, co pozwoliło nam wspiąć się na podium.

Dziękuję serdecznie wszystkim zawodnikom, zawodniczkom, sędziom oraz kibicom z Polski za wspólnie spędzony czas i wsparcie. Wasze miłe słowa dodawały otuchy i motywacji. Szczególne podziękowania kieruję do naszych medalistów, którzy pokazali, że Polska ma silną reprezentację w OCR. Teraz czas na chwilę regeneracji przed startem w biegu ligowym Biegun OCR" - Piotrek Król

Dziękujemy wszystkim za kibicowanie i trzymanie kciuków, co przyczyniło się do sukcesu naszych zawodników! 🇵🇱

Add a Comment

Your email address will not be published.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.