...

Kontakt:

+48 509 730 479

OCR Silesia

Organizacja biegów OCR

Biegi z przeszkodami to rodzaj dyscypliny sportowej, w której podczas ekstremalnego wyścigu zawodnicy pokonują przeróżne utrudnienia, zarówno naturalne, jak i w formie skonstruowanych torów przeszkód. Wyzwanie można podejmować drużynowo lub indywidualnie. Biegi przeszkodowe są organizowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Jako Stowarzyszenie OCR Silesia, jesteśmy jednym z najlepszych organizatorów biegów przeszkodowych w Polsce. Oprócz profesjonalnych biegów OCR organizowanych w ramach Śląskiej Ligi OCR, realizujemy wszelkie możliwe eventy biegowe: zawody rodzinne, biegi przeszkodowe dla dzieci, imprezy biegowe w ramach imprez miejskich, a także cieszące się coraz większą popularnością Extremalne Eventy Firmowe, które mają charakter imprez integracyjnych. Towarzyskie spotkania zabarwione nutą sportowej rywalizacji pozostawiają niezapomniane wrażenia.

Bieg przeszkodowy to wyzwanie dla każdego – wychodzimy z założenia, że obok zawodowej ścieżki rozwoju, w tym sporcie liczy się także dobra zabawa i promowanie kultury ruchu. 

Z naszej strony jako organizatora biegów OCR możecie liczyć na profesjonalne przygotowanie imprezy. Dysponujemy własnymi konstrukcjami przeszkodowymi, dlatego możliwy jest wynajem przeszkód sportowych dokładnie w takiej ilości i konfiguracji, jakiej potrzebujecie. Zabezpieczamy teren biegowy poprzez taśmowanie trasy OCR.

Pod tymi nazwami kryją się dwie kategorie uczestnictwa w biegu przeszkodowym.

Kategoria Open to formuła, w której uczestnicy mogą sobie pomagać, a niezaliczenie przeszkody nie jest związane z dyskwalifikacją, ponieważ kategorii Open nie dotyczy punktacja. Jest to formuła idealna na rozpoczęcie swojej przygody z zawodami biegowymi OCR.

Kategoria Elite obejmuje punktowane uczestnictwo w biegu. Jest przeznaczona dla tych zawodników, którzy chcą poprawiać osiągnięcia czasowe. W Elite uczestnicy walczą nie tylko o czas, ale o prawidłowe i samodzielne pokonywanie przeszkód oraz w rezultacie doniesienie do mety opaski.

OCR Silesia

Przeszkody OCR

Zapraszamy Was do zapoznania się z przeszkodami OCR, które możecie spotkać podczas zawodów biegowych:

POBIERZ FOLDER

Piotr Jastrzębski

Szczegóły dotyczące organizacji biegów

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.