...

Kontakt:

+48 509 730 479

/

Podsumowanie ostatnich startów!

Zawodnicy Socios Silesia wzięli udział w ostatnie dwa tygodnie w kilku wyzwaniach, które dostarczyły nam niezapomnianych przeżyć. Oto krótkie podsumowanie:

Viking. Bieg ligowy spod znaku Vikingów w otoczce pięknego obiektu w Smardzewicach.

Bardzo wysokie 9 miejsce odnotowuje Grzegorz Lisowski, który wygrywa również w kategoriach wiekowych (mastersi od...45 roku). Czekamy do dziś na wyniki drużynowe 🙂

Ninja World Cup Europe!

Świetny występ Olka Borowieckiego w eliminacjach zakończony najlepszy czasem. Niestety w finale błąd na równoważni. Wielkie brawa za sprawność i szybkość na trasie, która została doceniona przez komentujących całe wydarzenie.

Prison Run. Wymagające wydarzenie w nowej odsłonie pt. "Barbarzyńca za kratami".

Wyniki naszych zawodników:

1 miejsce Dmytro Selianin!

2 miejsce Grzegorz Lisowski!

3 miejsce Tomasz Oślizło!

1 miejsce wśród kobiet Monika Komorowska!

Tym samym przechodzimy do wydarzeń z ubiegłego weekendu!

World Championship Hyrox to najważniejsze wydarzenie w świecie sportów funkcjonalnych, które przyciąga najlepszych zawodników z całego świata. To rywalizacja na najwyższym poziomie, gdzie sportowcy muszą zmierzyć się z serią intensywnych treningów, testujących ich siłę, wytrzymałość, kondycję i umiejętności funkcjonalne. Tegoroczne Mistrzostwa Świata odbyły się w Manchesterze. Nas reprezentował tam w swojej kategorii wiekowej niezawodny Krzysztof Budzisz!

Krzysiek zajął 16 miejsce w swojej kategorii wiekowej z wliczoną 4 minutową karą - czas: 1:15:49!

Przez cały weekend nasi nieustraszeni sportowcy stawiali czoła niezwykle wymagającemu biegowi Barbarian Race. Biegliśmy przez trudny teren, pokonując piasek i wodę, wspinając się po ścianach i latając przez przeszkody. Każdy członek drużyny dał z siebie wszystko, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Było to nie tylko sportowe wyzwanie, ale również wspaniała okazja do zespołowego ducha i wzajemnego wsparcia. A oto i rezultaty naszych zawodników:

3 x Grzegorz Lisowski:

1 miejsce Arrow - Grzegorz Lisowski!

1 miejsce w wiekówkach - Grzegorz Lisowski!

1 miejsce w Masters - Grzegorz Lisowski!

2 miejsce w Masters - Paweł Wiendlocha!

1 miejsce w kat. wiekowej - Dawid Rybak!

i na koniec....

Najszybszy w najszybszej drużynie....Grzegorz Lisowski! i 1 miejsce drużynowe!

Wisienka na torcie to: Ultra-Trail Małopolska 100km to ekscytujące i wymagające zawody biegowe, które odbywają się w pięknych górskich terenach Małopolski. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych ultramaratonów w Polsce, przyciągający zarówno doświadczonych zawodników, jak i pasjonatów biegania na długie dystanse. Mieliśmy tam i naszego reprezentanta:

Paweł Kempny ukończył ten dystans 110km w czasie 17 godzin i 44minut! Brawo!

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali kciuki za nas podczas tego weekendu. Wasze wsparcie sprawiło, że to doświadczenie było jeszcze bardziej wyjątkowe.

Do zobaczenia na kolejnych biegach i niech żyje duch rywalizacji!!!

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.