...

Kontakt:

+48 509 730 479

/

Witajcie w Nowym Roku!

Czy ktoś w ogóle jeszcze myśli o tym, że to już drugi miesiąc 2024 roku? Weszliśmy z treningami do biegów z przeszkodami i przygotowaniami do wiosny pełnej spektakularnych startów „jak w masełko” i właściwie „Nowy Rok, nowa ja” mogłaby powiedzieć głównie nasza salka treningowa w Ośrodku Szkolenia OCR w Gliwicach, bo to ona przeszła największą metamorfozę. Jak wygląda teraz nasza sala ćwiczeń, możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Zmieniła się funkcjonalność i układ kombinacji przeszkód, a tym samym zyskaliśmy więcej przestrzeni. Podnosi to efektywność treningów OCR w każdej grupy wiekowej, ale przede wszystkim na wielu poziomach doświadczenia i ta kwestia pozostaje dla nas niezmienna: Ośrodek Szkolenia OCR w Gliwicach jest otwarty dla każdego! Czekamy na wszystkich chętnych, gotowych do podjęcia regularnych treningów OCR pod okiem naszych najlepszych trenerów i zawodników drużyny Socios Silesia!

Coraz popularniejsze wraz z nastaniem Nowego Roku jest przygotowywanie tzw. mapy marzeń. Jest to rodzaj psychologicznej wizualizacji tego, co planujemy zrobić, jakie mamy marzenia, jakich wyzwań chcemy podjąć się w kolejnym roku. Taka obrazkowa wizja wielu osobom pomaga konsekwentnie realizować postanowienia, ponieważ postanowienia noworoczne zgodnie ze statystykami wypalają się po około dwóch tygodniach od ich podjęcia. Trochę dołujące? Raczej prawdziwe. Z naszego, sportowego punktu widzenia, jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, aby do tworzenia mapy marzeń zaprosić zawodnika OCR, bo w tworzeniu postanowień i nieugiętym trzymaniu się ich jesteśmy nie do pobicia.

Jeśli na Waszej mapie marzeń pojawiły się takie hasła, jak: „zostanę Ninja Warrior” albo „pobiegnę swój pierwszy w życiu Runmageddon” – potrzebujecie konkretnego wsparcia z naszej strony, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Jako zawodnicy drużyny Socios Silesia „zjedliśmy” własne nogi i ręce na treningach OCR i na zawodach i biegach z przeszkodami, dlatego doskonale wiemy, kiedy przychodzi zwątpienie i jak dać mądre wsparcie osobom, które pokochały treningi OCR, ale jeszcze nie potrafią rozporządzać swoim planem treningowym i budowaniem formy.

Aby ułatwić Wam nawigację wśród naszych grup o różnych poziomach zaawansowania i prowadzonych przez różnych trenerów OCR, stworzyliśmy system oznaczania grup gwiazdkami. W ten sposób nowi uczestnicy zajęć z większą swobodą będą mogli ocenić już na wstępie poziom trudności grupy.

Podjęcie decyzji o starcie w zawodach Runmageddon oznacza, że jesteście świadomi swojej formy i rozumiecie, czym to się je. Jeśli jednak są wśród Was również tacy, którzy nie opuścili ani jednego odcinka Ninja Warrior, a do tego oglądają edycje zagraniczne i znają na pamięć wszystkich zwycięzców kolejnych edycji w każdym kraju i w związku z tym chcą sprawdzić się w Runmageddonie – rozwiązanie tkwi w pracy od totalnych podstaw. Dlatego w Ośrodku Szkolenia OCR w Gliwicach mamy osobnych trenerów do poszczególnych grup zaawansowania i w każdej z tych grup wypracowuje się inne cele: podstawowa technika, wytrzymałość, szybkość, technika chwytów itd. Trener dedykowany każdej grupie pracuje tylko na jednym poziomie trudności, dzięki czemu treningi są spójne i konsekwentne. Jesteśmy fanami podejścia do pracy od podstaw i od małych do wielkich kroków (oraz wymachów). Rozplanowaliśmy nowe grupy treningowe dla zupełnie nowych uczestników, zarówno dorosłych, jak i dzieci:

Poniedziałki 19:15
★☆☆☆☆ – grupa dla całkiem początkujących
Trener: Paweł Wiendlocha
Zapisy: 501 593 695

Środy 16:00
★☆☆☆☆ - grupa początkująca dla najmłodszych (do 7 roku życia)
Trener: Bartek Dziubla
Zapisy: 500 815 467

Cały grafik treningów możecie znaleźć na naszej stronie: https://ocrsilesia.pl/treningi-ocr/

Zajęcia w naszym Ośrodku są praktycznie dla każdego, jeśli Wasze zdrowie fizyczne pozwala Wam na zmierzenie z torami przeszkód w sali treningowej i na zewnętrznym torze z przeszkodami znanymi z takich biegów, jak Runmageddon, Barbarian Race, Arm Race, Viking Run OCR czy Survival Race. Nasz szeroki zakres zajęć OCR dla dorosłych i dla dzieci jest skonstruowany tak, aby każda osoba, zarówno zaawansowana lub wytrenowana w innych dziedzinach sportu, jak i podejmująca pierwszą próbę w obszarze treningów OCR, czuła się zaopiekowana i odpowiednio wsparta. Po ostatniej Śląskiej Lidze zauważyliśmy spore zainteresowanie naszą propozycją zajęć sportowych, co bardzo nas cieszy. OCR Śląsk ma się dobrze i wierzymy, że dzięki dopracowanej pod każdym względem ofercie dla dorosłych i dla najmłodszych, zawodników w naszym Ośrodku będzie przybywać, a OCR Gliwice będzie najczęściej wyszukiwanym hasłem w przeglądarkach internetowych.

Zapraszamy na treningi OCR do Gliwic i do kontaktu, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.