...

Kontakt:

+48 509 730 479

/

Podsumowanie weekendu!

Za nami duuużo zmagań naszych zawodników!

Rozpoczynamy od Zygmunta Chojny, który 21 kwietnia odebrał nagrodę w plebiscycie na najpopularniejszego, najlepszego sportowca w Piekarach Śląskich. Zygmunt zajął 3. miejsce w plebiscycie za co mu serdecznie gratulujemy!

W kolejnym dniu Marcel Fabian ukończył Mistrzostwa Polski w biegach górskich na długim dystansie na 5. miejscu. Dystans 44,1km w Szczawnicy pokonany w czasie 3:43:48 – szybko!

Podczas weekendu startowały również nasze minionkowe dzieciaki, które zdominowały swoje kategorie wiekowe w biegu w Pszczelniku w Siemianowicach Śląskich. Brawa dla Hani i Olek!

Lecymy dalej do święta polskiego OCR-u – Barbarian Race w Ustroniu. Sukcesy rozpoczęliśmy już pierwszego dnia zmagań, worek z medalami otworzyła Agnieszka Świętek – 3. miejsce w PEAK-u w kat. Masters. Po niej, Dmytro Selenian dołożył 2. miejsce w Arrow. W Painie – Paweł Wiendlocha zajmuje upragnione 3. miejsce w klasyfikacji ogólnej i 1. miejsce w kategorii Masters, tuż zanim Krzysztof Dolata.

Tym samym przechodzimy do biegu RACE, który był również biegiem ligowym.

W klasyfikacji generalnej 4. miejsce zajmuje Tomasz Oślizło, a Piotrek Król tuż za Tomkiem z 5. miejscem. Krzysztof Budzisz zdominował wszystkie kategorie wiekowe – najlepszy zawodnik spośród wszystkich zawodników startujących w kategoriach wiekowych! W Mastersach oczywiście 1. miejsce. We wszystkich falach zajmujemy drużynowe 2. miejsce.

Spoglądając, na wyniki Ligowe:

Tomek 3. miejsce, Piotrek 4. miejsce. !!!

Drużynowo wygrywamy, a tuż za nami drużyna Watahy i Power Training!

Drużynówka: Tomasz Oślizło, Piotrek Król, Krzysztof Budzisz, Dawid Rybak i Michał Studniarz.

Ogromne brawa dla wszystkich startujących zawodników! Działamy dalej i walczymy o jak najwyższe cele!

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.