...

Kontakt:

+48 509 730 479

/

Urodziny Socios Silesia!

Dnia 5.08. drużyna Socios Silesia intensywnie świętowała 8. urodziny, dostarczając niezapomnianych chwil podczas biegów przeszkodowych, które odbyły się tego dnia.

Bieg z przeszkodami dla dzieci i dorosłych: Wśród dzieci, które stanęły do rywalizacji w 4 kategoriach wiekowych na trasie o długości około 1 km i z 20 przeszkodami, oraz wśród dorosłych, którzy zmierzyli się z trasą o długości 1 km i 18 przeszkodami, panował lekki stres związany wspólnym startem. Widać było po zawodnikach biegów przeszkodowych, że brakowało im emocji związanych z rywalizacją w jednej fali.

Biegi z przeszkodami na obu dystansach były bardzo zacięte. Do samego końca nie wiedzieliśmy kto wygra w biegu dla dorosłych jak i wśród dzieci. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy w tym dniu stanęli na podium, a także dla tych którzy na własnej skórze przetestowali wszystkie przeszkody z Ośrodka Szkolenia OCR Gliwice.

Całość trasy została doskonale dostosowana do umiejętności uczestników i uwieczniona na zdjęciach od Śliwakowska Foto - https://www.facebook.com/OliwiaSliwakowskaFotografuje. Linki do galerii poniżej:

Dorośli: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.665374502292668&type=3

Dorośli: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.665374285626023&type=3

Kids: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.665321882297930&type=3

Piwna mila: Po emocjonującym biegu, uczestnicy mieli okazję zmierzyć się w piwnej mili, gdzie czekały na nich 4 pętle z złocistym napojem na początku każdej z nich. Brawa dla najszybszych!

Po piwnej mili zabawa przeniosła się na salę treningową. Nawet przerwa w dostawie prądu o godzinie 23:00 nie zatrzymała dobrej zabawy! Lampy górnicze, głośnik z akumulatorem i zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Dziękujemy wszystko za Obecność❗️

Teraz z niecierpliwością czekamy na jesień, kiedy ponownie spotkamy się w ramach Śląskiej Ligi OCR. Bądźcie gotowi na kolejne wyzwania i chwile sportowej rywalizacji! Szczegóły już niebawem!

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.