...

Kontakt:

+48 509 730 479

/

„Kto umie się bawić, ten umie żyć”

„Kto umie się bawić, ten umie żyć” - napisała Sylwia Chutnik, polska pisarka i aktywistka. Krótkie zdanie po prostu idealnie oddaje emocje, które od wielu tygodni towarzyszą nam, przy okazji organizacji kolejnej edycji Śląskiej Ligi OCR. Trzy wydarzenia, trzy miasta, różne formuły. W naszych mediach społecznościowych aktualnie przedstawiamy Wam ambasadorów Ligi, opisaliśmy wszystkie trzy eventy ligowe na blogu, mocno skupiając się na sportowym wymiarze naszych biegów z przeszkodami.

W Internecie znajdziecie całe mnóstwo weekendowych ofert spędzenia wolnego czasu; warsztaty, koncerty i przeróżnej maści wydarzenia.
Wydarzenia w ramach Śląskiej Ligi OCR mają charakter zabawy, doświadczenia i integracji. Przyjeżdżają na nie zawodnicy z różnych drużyn, chcący zmierzyć się na ciekawych dystansach, w tym roku opracowanych w nowych formułach, o czym możecie przeczytać tutaj. Nie są to jednak wydarzenia przeznaczone tylko dla sportowców OCR.

W proponowanych przez nas biegach z przeszkodami na różnych dystansach i dla różnych kategorii wiekowych, mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od poziomu umiejętności. Ponieważ - i tutaj wracamy do cytatu - chcemy zaprosić Was do udziału we wspólnej zabawie.
Wielokrotnie, podczas przygotowywania torów pod bieg, spotkaliśmy się z zainteresowaniem przypadkowych przechodniów, którzy chcieli spróbować swoich sił na ciekawych przyrządach, często widzianych po raz pierwszy. To był dla nas jasny znak, że nasze kosmiczne przeszkody i konstrukcje, są intrygujące i atrakcyjne. Dlatego, wychodząc naprzeciw temu zainteresowaniu, otwieramy nasze tory dla wszystkich! Niezależnie od wieku, płci czy umiejętności. Próbowaliście już kiedyś? Proszę bardzo - możecie sprawdzić się po raz kolejny. Widzicie takie cuda po raz pierwszy w życiu? Nie straćcie szansy na zabawę - wskakujcie na tor i zobaczcie, czy to Wasza bajka!
Jeśli macie ochotę spędzić czas aktywnie, przy dobrej muzyce, korzystając z naszej małej gastronomii - nie będzie lepszej okazji. Zbierajcie rodziny, przyjaciół i przybywajcie do Będzina, Bytomia lub/i Piekar Śląskich. Trzy ekscytujące eventy - trzy okazje do tego, żeby pobiegać, pobawić się, pościgać i zdobyć medal!

Integracja firmowa - nowość!

Wiemy dobrze, jak cudownie łączy wspólna zabawa, w której liczy się doping, zdrowa, sportowa atmosfera i małe co nie co po zdobyciu medalu. Małe i średnie firmy, które chciałyby stworzyć  drużynę, wymyślić kreatywną nazwę, przyjechać ze swoimi kibicami - zapraszamy! Nic tak nie integruje, jak ruch na świeżym powietrzu i wspólne zdjęcie z medalami. Jeszcze nigdy integracja firmowa nie była tak szalona i sportowa jednocześnie. Zbierzcie kilka osób ze swojej firmy i przybywajcie na OCRową integrację. W atmosferze dobrej zabawy możecie zmierzyć się ze swoimi słabościami, spróbować zupełnie nowej formy aktywności fizycznej i wziąć udział w biegu, na którego mecie czeka na Was medal. Integracja to ważny element funkcjonowania każdego teamu, niezależnie od branży, w której się specjalizujecie. My proponujemy Wam zupełnie nowy pomysł na złapanie zespołowego flow i fantastyczną zabawę. Integracja firmowa może mieć nowe, aktywne oblicze - nasza Liga jest otwarta na zespoły firmowe! Kompletujcie drużynę i koniecznie wpadajcie na nasze biegi w ramach Śląskiej Ligi OCR! Jedyna taka okazja, żeby na chwilę poczuć się jak najprawdziwszy Ninja Warrior!

Być jak Ninja Warrior

Październikowe eventy ligowe to szansa, której nie możecie przegapić. Chcesz poczuć atmosferę telewizyjnego show Ninja Warrior? Chcesz poczuć się jak zawodnik na torze pełnym dzikich przeszkód? Chcesz pobawić się i powalczyć o medal? Śląska Liga daje Wam tę szansę! Rywalizacja, emocje, doping! Wszystko to przeżyjecie podczas naszych biegów z przeszkodami! Ninja Warrior skradł serca dziesiątek tysięcy ludzi - a u nas oprócz emocji oglądania, możecie sami spróbować i poczuć, jak to jest być Ninja Warrior!


Niezależnie od wieku i umiejętności, niezależnie o tego, czy jesteście typami sportowców czy też nie - formuła FUN jest dla wszystkich! Zero presji, ogrom ekscytacji, jedyne w swoim rodzaju poczucie szczęścia, gdy odbierzecie już swoje medale!

Biegi dla dzieciaków

Rodzinna przestrzeń podczas naszych wydarzeń ligowych to przede wszystkim okazja do podjęcia rodzinnych wyzwań, ale też pole sporej aktywności fizycznej, której na co dzień trochę nam brakuje (podobno po naszych wydarzeniach dzieci zasypiają szybciej i śpią dłużej, ale nie wiemy na pewno, warto sprawdzić na własnych dzieciakach :) )
Dzieciaki są przyszłością tego sportu, ale żeby mogły poczuć emocje OCR, powinny spróbować swoich sił na naszym ligowym torze. Przygoda z OCR zaczyna się od fascynacji naszymi kosmicznymi konstrukcjami, które zachęcają do wdrapywania się, wieszania i huśtania. Dzieci będą miały fantastyczną zabawę, korzystając z naszego toru i ścigając się ze sobą. Jesteśmy szczególnie otwarci na udział dzieci, ponieważ podjęcie regularnych treningów w młodym wieku, owocuje wspaniałą formą w wieku dorosłym. Poprzez zabawę i zdrową rywalizację chcemy zachęcić rodziców do podjęcia z dziećmi wyzwania stałych treningów, które oferujemy w naszym ośrodku szkoleniowym Socios Silesia w Gliwicach. Dzieci i młodzież z naszych drużyn kidsowych i juniorskich wspaniale reprezentują nas na zawodach. Chcemy dać szansę jak najszerszemu gronu dzieciaków na spróbowanie naszych przeszkód i wzięcie udziału w wyścigach. Zajęcia dodatkowe, jakimi mogą stać się treningi w naszym ośrodku, są nie tylko atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu, ale uczą systematyczności, pracowitości i sportowej postawy.

Każdy może wziąć udział w naszych ligowych wyścigach. Każdy może spróbować przeszkód i sprawdzić, jak to jest. A może macie świetnych sąsiadów i chcielibyście swoją sąsiedzką ekipą zaszaleć na przeszkodach? Sąsiedzkie otwarcie jesieni w stylu OCR to absolutny hit - oryginalny i absolutnie porywający!

Dla kogo jest Śląska Liga OCR?

Im bardziej NIE próbowaliście do tej pory OCR, tym lepiej! Bo Śląska Liga to najlepsza okazja, żeby na własnej skórze przekonać się, ile frajdy przynoszą biegi z przeszkodami, zakochać się bez pamięci i, jeśli będziecie chcieli, kontynuować przygodę OCRową w naszym ośrodku szkoleniowym OCR Socios Silesia w Gliwicach, gdzie nasi czołowi zawodnicy prowadzą zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym stopniu zaawansowania!

Jesień to najlepszy moment na rozpoczęcie treningów. Mamy czas aż do wiosny, żeby przygotować się na udział w pierwszych zawodach na początku sezonu biegowego. Będziecie zdziwieni, jak niezwykłe umiejętności i kondycja przychodzą po zaledwie kilku miesiącach regularnego treningu!

Śląska Liga OCR - czekamy na Was!

Wydarzenia w ramach Śląskiej Ligi OCR są otwarte dla każdego. Formuła FUN jest przeznaczona dla początkujących i czekających na dobrą zabawę. Rodziny, grupy przyjaciół, teamy firmowe, drużyny sportowe wszelkiej specjalności - czekamy na Was. Czekają na Was także ligowe medale - bo dla nas każdy z Was jest Zwycięzcą. Zwycięża bowiem ten, kto potrafi zrobić coś innego, podjąć wyzwanie, odważyć się na spróbowanie czegoś zupełnie nowego. To jedyna okazja, aby wziąć udział w biegach OCR for Fun - dla zabawy, dla nowego doświadczenia, z rodziną, z przyjaciółmi. Szukajcie najbliżej swojego miejsca zamieszkania/pracy i przybywajcie całymi zespołami.

„Kto umie się bawić, ten umie żyć”.
A my uwielbiamy się bawić.

Do zobaczenia!

Zapisy na poszczególne edycję poniżej:

Zapraszamy!

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.